Dviračių saugyklos

Dviračių saugykla Protectsaugykla dviraciams

Protect a cycle sukurtas ir pagamintas Jungtinėje Karalystėje ,,Trimetals“ įmonėje, kuri pripažinta pirmaujanti Europoje vertinant kokybę. Nuo 1967 metų ,,Trimetals“ yra ,,Lloyds Register Quality Assured bendrovė’’, pagal ISO 9001. Protect a cycle yra unikalus ir vienintelis dviračiui skirtas sandėliavimo konteineris, kuris išbandytas ir patvirtintas nuostolių prevencijos sertifikavimo tarybos, apdovanotas LPS1175 saugos įvertinimimu ,,1”, taip pat ir Policijos SBD ženklu (Secure by Design) pagal pageidautiną policijos specifikaciją. ,,Protect a cycle“ sukomplektuotas kartu su dviem nerūdijančio plieno užrakto laikikliais ir dviem saugiomis spynomis ,,Sold Secure Silver Approved“. Jei nutiktų taip, kad visgi vagis įsibrautų į konteinerį, jį pasitiks dviračio inkaras (Sold Secure Silver Approved) – kabelys (nuostolių prevencijos sertifikavimo tarybos išbandytas), kuris apsaugos Jūsų dviratį nuo išėmimo iš konteinerio.

  • Matmenys – 196x89x133 cm
  • Svoris – 135 kg
  • Kaina – 1235 Eur

Saugykla Metal Bike Storage deze dviraciu saugojimui

Sodo reikmių sandėliavimo spinta ,,Metal Bike Storage” yra unikalus produktas, kuris išbandytas ir rekomenduojamas pirmaujančių dviračių žurnalų Anglijoje. Kompaktiška sandėliavimo spinta pagaminta saugoti iki 3-jų suaugusiųjų asmenų dviračius, įrankius ar kitus kasdieninio naudojimo prietaisus. Standartinis gaminys yra su dvejomis pakabinamomis spynomis, kurios skirtos papildomam saugumui užtikrinti. PVC dengtoms cinkuotoms plieno plokštėms suteikiama 25 metų garantija.  Galite būti ramūs, sandėliavimo spinta nereikalaus jokių papildomų išlaidų ateityje.

  • Matmenys – 196x89x133 cm
  • Svoris – 110 kg
  • Kaina – 950 Eur
  • Kaina su metalinėmis grindimis – 1050 Eur

Protect a cycle PROSaugykla dviračiams

Protect a cycle PRO sukurtas ir pagamintas Jungtinėje Karalystėje ,,Trimetals“ įmonėje, kuri pripažinta pirmaujančia Europoje vertinant kokybę. Nuo 1967 metų ,,Trimetals“ yra ,,Lloyds Register Quality Assured bendrovė’’, pagal ISO 9001. Protect a cycle PRO yra unikalus ir vienintelis dviračiui skirtas sandėliavimo konteineris, kuris išbandytas ir patvirtintas nuostolių prevencijos sertifikavimo tarybos, apdovanotas LPS1175 saugos įvertinimu ,,1 ir 2”, taip pat ir Policijos SBD ženklu (Secure by Design) pagal pageidautiną policijos specifikaciją.

„Protect a Cycle PRO“ komplektuojamas su integruotomis metalinėmis grindimis, dviem specialiai suprojektuotais nerūdijančio plieno užrakto laikikliais, aukšto saugumo grandinėmis ir inkaru (taip pat pridedami visi tvirtinimai, skirti pritvirtinti gaminį). Jei nutiktų taip, kad visgi vagis įsibrautų į konteinerį, jį pasitiks dviračio inkaras (Sold Secure Silver Approved) – grandinė (nuostolių prevencijos sertifikavimo tarybos išbandytas), kuri apsaugos Jūsų dviratį nuo išėmimo iš konteinerio.

Tvirtumas
„Cycle Pro“ stiprumas ir tvirtumas, sumontuotos 40% storesnės cinkuotos plieno plokštės, padengtos PVC – palyginus su mūsų standartinių modelių „Protect a Cycle“, ši speciali plokštės medžiaga nereikalauja priežiūros, yra atspari ugniai ir apsaugota nuo korozijos.

Saugumas

Šis produktas yra patvirtintas LPS1175, jis tinka visiems namų statybos projektams.

Patogumas
„Protect a Cycle Pro“ yra didesnis nei kitos dviračių saugyklos (įskaitant mūsų standartinį „Protect a Cycle“). Jame galima patogiai saugoti naujausius hibridinius dviračius. Dėl didelių matmenų galima saugoti iki trijų suaugusiųjų dviračių.

  • Matmenys – 211 x 89 x 133 cm
  • Svoris – 155 kg
  • Kaina – 2135 Eur