Dviračių saugyklos

Dviračių saugykla Sesame saugykla dviraciams

Sodo reikmių sandėliavimo spinta Sesame yra naujausias gaminys siekiant apsaugoti sodo reikmenis, dviračius ar kitą inventorių. Nėra priekinės rampos,  kas užtikrina didelių gabaritų daiktų sandėliavimą. Sustiprintos metalo grindys pagamintos iš nerūdijančio plieno. Užraktai ir sąvaržos (du komplektai) skirti prirakinti viršutinę sekciją prie grindinio. Sodo reikmių sandėliavimo spinta ,,Sesame” yra saugi, talpi dviračiams ir kitai kasdieninio naudojimo technikai. Tvirtoms PVC dengtoms cinkuotoms plieno plokštėms suteikiama 25 metų garantija.

  • Matmenys – 185x76x139 cm
  • Kaina – 900 Eur

 

Saugykla Senatorsaugykla dviraciams ir daiktams

Sandėliavimo spinta Senator išsiskiria iš kitų nuimama priekine dalimi, dėl kurios šis yra talpesnis už kitus ,,Senator“ modelius.  (Skirtingai nuo kitų sandėliavimo spintų, kurių priekinė dalis yra iki žemės.) Sodo reikmių sandėliavimo spinta ,,Senator” yra saugi ir labai talpi. Joje galite laikyti įrankius, dviračius ar bet kokią kitą kasdieninio naudojimo techniką. Tvirtoms PVC dengtoms cinkuotoms plieno plokštėms suteikiama 25 metų garantija.

  • Matmenys – 196x68x157 cm
  • Kaina – 900 Eur

 

 

 

Dviračių saugykla Protectsaugykla dviraciams

Protect a cycle sukurtas ir pagamintas Jungtinėje Karalystėje ,,Trimetals“ įmonėje, kuri pripažinta pirmaujanti Europoje vertinant kokybę. Nuo 1967 metų ,,Trimetals“ yra ,,Lloyds Register Quality Assured bendrovė’’, pagal ISO 9001. Protect a cycle yra unikalus ir vienintelis dviračiui skirtas sandėliavimo konteineris, kuris išbandytas ir patvirtintas nuostolių prevencijos sertifikavimo tarybos, apdovanotas LPS1175 saugos įvertinimimu ,,1”, taip pat ir Policijos SBD ženklu (Secure by Design) pagal pageidautiną policijos specifikaciją. ,,Protect a cycle“ sukomplektuotas kartu su dviem nerūdijančio plieno užrakto laikikliais ir dviem saugiomis spynomis ,,Sold Secure Silver Approved“. Jei nutiktų taip, kad visgi vagis įsibrautų į konteinerį, jį pasitiks dviračio inkaras (Sold Secure Silver Approved) – kabelys (nuostolių prevencijos sertifikavimo tarybos išbandytas), kuris apsaugos Jūsų dviratį nuo išėmimo iš konteinerio.

  • Matmenys – 196x89x133 cm
  • Svoris – 135 kg
  • Kaina – 900 Eur

 

Saugykla Metal Bike Storage deze dviraciu saugojimui

Sodo reikmių sandėliavimo spinta ,,Metal Bike Storage” yra unikalus produktas, kuris išbandytas ir rekomenduojamas pirmaujančių dviračių žurnalų Anglijoje. Kompaktiška sandėliavimo spinta pagaminta saugoti iki 3-jų suaugusiųjų asmenų dviračius, įrankius ar kitus kasdieninio naudojimo prietaisus. Standartinis gaminys yra su dvejomis pakabinamomis spynomis, kurios skirtos papildomam saugumui užtikrinti. PVC dengtoms cinkuotoms plieno plokštėms suteikiama 25 metų garantija.  Galite būti ramūs, sandėliavimo spinta nereikalaus jokių papildomų išlaidų ateityje.

  • Matmenys – 196x89x133 cm
  • Svoris – 110 kg
  • Kaina – 750 Eur
Visi produktai Lietuvoje pristatomi nemokamai, išskyrus Kuršių neriją!!!