Sandėliukai sodo ir garažo įrankiams

irankiu sandeliukasSodo sandėliukas / garažas Titanas 600

Metalinis sodo garažas Titan 600 buvo projektuotas siekiant užtikrinti saugumą Jūsų inventoriui. Tvirtoms PVC dengtoms cinkuotoms plieno plokštėms suteikiama 25 metų garantija. Patikiname, nepatirsite jokių papildomų išlaidų ateityje, o garažas metai iš metų stovės ir derės prie Jūsų pasirinkto dizaino nes savo išvaizda atrodo moderniai, estetiškai. Visi ,,Trimetals“ sandėliavimo garažai atlieka pažangiausias saugumo ir talpumo funkcijas. Visos išorinės detalės pagamintos iš nerūdijančio plieno. Garažo užrakinimo mechanizmas valdomas raktu kartu su fiksatoriais apačioje ir viršuje. Esant didesnio saugumo poreikiui, siūlome įdiegti signalizacijos sistemą. Sodo reikmių sandėliavimo garažas ,,Titan 600” yra unikalus produktas, kuris buvo išbandytas ir rekomenduojamas pirmaujančių sodo reikmių žurnaluose Anglijoje

  • Matmenys – 176x176x209 cm
  • Kaina – 1650 Eur

Saugykla / garažas Titanas 900garazas motociklui

Tvirtoms PVC dengtoms cinkuotoms plieno plokštėms suteikiama 25 metų garantija. Patikiname, nepatirsite jokių papildomų išlaidų ateityje, o garažas metai iš metų stovės ir derės prie Jūsų pasirinkto dizaino. Visi Trimetals sandėliavimo garažai atlieka pažangiausias saugumo ir talpumo funkcijas. Visos išorinės detalės pagamintos iš nerūdijančio plieno, siekiant išlaikyti įrenginio ilgaamžiškumą. Garažo užrakinimo mechanizmas valdomas raktu kartu su fiksatoriais apačioje ir viršuje. Esant didesnio saugumo poreikiui, siūlome įdiegti signalizacijos sistemą. Sodo reikmių sandėliavimo garažas ,,Titan 900” yra unikalus produktas, kuris buvo išbandytas ir rekomenduojamas pirmaujančių sodo reikmių žurnaluose Anglijoje.

  • Matmenys – 263x131x210 cm
  • Kaina – 2000 Eur

sandeliukasGaražas Titanas 108

Tvirtoms PVC dengtoms cinkuotoms plieno plokštėms suteikiama 25 metų garantija. Tikiname, kad ateityje nepatirsite jokių papildomų išlaidų dėl šio statinio. Visi Trimetals sandėliavimo garažai atitinka visus saugumo reikalavimus. Visos išorinės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno siekiant išlaikyti naudojimosi ilgaamžiškumą. Sodo reikmių sandėliavimo garažas ,,Titan 108” yra unikalus produktas, kuris buvo išbandytas ir rekomenduojamas  pirmaujančių sodo reikmių žurnaluose Anglijoje. Mūsų siūlomas statinys pasižymi talpumu visiems įrankiams, dviračiams ar kitai kasdieninio naudojimo technikai, prietaisams.

  • Matmenys – 237x298x220 cm
  • Talpa – 12,6 m3
  • Svoris – 196 kg
  • Kaina – 3550 Eur